DNI POWSZEDNIE: Msze św.  o godz. 18.00.

Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą.

Modlitwy, wspólny śpiew i Apel Jasnogórski od poniedziałku do piątku o godz. 20:30

14 czerwca 2021

Jako wspólnota parafialna pragniemy podziękować Bogu i Matce Najświętszej za dar malowania naszego kościoła parafialnego. W dniach 19-21.07.2021 organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę dziękczynną do Częstochowy i Łagiewnik, Kalwarii Zebrzydowskiej.

KALWARIA ZEBRZYDOWSKA, WADOWICE, ŁAGIEWNIKI, KRAKÓW, CZĘSTOCHOWA

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników. Przejazd do Wadowic – zwiedzanie Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II oraz nawiedzenie bazyliki Ofiarowania NMP. Czas wolny na zakup słynnych papieskich kremówek. Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej. Nawiedzenie sanktuarium pasyjno-maryjnego przy klasztorze oo. bernardynów, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Pobyt w sanktuarium oraz wysłuchanie historii kalwarii. Msza Święta. Nocleg w Domu Pielgrzyma

DZIEŃ 2
Msza św. Śniadanie. Przejazd do Łagiewnik. Nawiedzenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie znajdują się relikwie świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, której beatyfikacji i kanonizacji dokonał św. Jan Paweł II. Następnie zwiedzanie Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Przejazd do Krakowa i spacer po Starówce, czas wolny. Powrót do Kalwarii i nocleg.

DZIEŃ 3
Msza św. Śniadanie. Przejazd do Częstochowy. Pobyt w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze – czas na indywidualną modlitwę przed Cudownym Obrazem. Droga Krzyżowa na wałach. Powrót do Różanki. Przyjazd do Różanki w godzinach wieczornych. Zakończenie pielgrzymki.

Czas pobytu:

Koszt:
300 ZŁ

CENA OBEJMUJE:

2 noclegi w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej, zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych. transport autokarem,

ubezpieczenie: KL i NNW,
Informacje i zapisy: w zakrystii do 1 lipca 2021