DNI POWSZEDNIE: Msze św.  o godz. 18.00.

Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą.

18 Niedziela Zwykła.

31 lipca 2021

1. Zapowiedzi: sakrament  małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Mateusz Komorowski kaw. z Różanki par. tut.; Magdalena Rudolf panna z Góry Kalwarii par. Niepokalanego Poczęcia NMP zap. druga.

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

2. Dziś z racji na pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo adoracyjne po Mszy św. o godz. 11:00.

3. Jutro, 2 sierpnia, przypada odpust Porcjunkuli, związany z osobą Świętego Franciszka z Asyżu.

5. W najbliższym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

6. W piątek 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msza Św. O godz. 10. Odpust w Jabłecznej o godz. 11.

7. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone w minioną niedzielę na zakup środków transportu dla misjonarzy. Ofiary zostały przekazane do Biura Misyjnego. Serdeczne Bóg zapłać.

8. Parze Młodej Patrycji i Michałowi z wczorajszego dnia serdecznie dziękujemy  za udekorowanie naszego kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę troskę o kwiaty powierzamy mieszkańcom Stawek Dól.

9. Bóg zapłać p. Mieczysławowi Jakimowiczowi za wykoszenie trawy przy kościele i na cmentarzu.

10. W sobotę rozpoczęła się Piesza Pielgrzymka. Łączymy się duchowo z pielgrzymami, którzy idą w stronę Jasnej Góry z Włodawy i z innych rejonów naszej Diecezji do tronu naszej Matki i Królowej. Niosą oni w swych sercach i modlitwach także nasze sprawy i intencje. W łączności z pątnikami zapraszam na Modlitwy, wspólny śpiew i Apel Jasnogórski od poniedziałku do piątku o godz. 20:30. Niech nasza modlitwa towarzyszy im i ich „rekolekcjom odprawianym w drodze w Komuni z Bogiem”

11. W minionym tygodniu za lipiec wpłaciliśmy ratę 3 tys. zł. za wykonywane prace malarskie w kościele. Jest to z Waszych ofiar które zebraliśmy na tacę i z ofiar indywidualnych. Pozostała suma do spłacenia wynosi 20 tyś. zł. Moim pragnieniem jest aby co miesiąc wpłacać ratę 3 tys. zł. W minionym tygodniu złożono ofiarę 150 zł. Wszystkim ofiarodawcom mówię serdeczne Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

Wszystkim Wam drodzy parafianie i mili goście życzę radosnej i rodzinnej niedzieli.

Poniedziałek 2 sierpnia 2021r.  można uzyskać tzw. odpust Porcjunkuli

18.00 Dziękczynno - błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla syna Bartka i mamy w rocznicę urodzin int. od p. Moniki Klimowskiej.

Wtorek – 3 sierpnia 2021 r.

18.00 – +Jadwigę i Stefana Stupka i ich zm. Rodziców int. od Rodziny.

Środa – 4 sierpnia 2021 r. św. Jana Marii Vianeya, pr.

18.00 – +Zofia Kuryś (1R) i Zofia Wieliczko (1R) int. od męża Jana Kurysia i od Synów z Rodzinami.

Czwartek – 5 sierpnia 2021 r.

18.00 – int. od p. Kazimiery Baj

Piątek – 6 sierpnia 2021 r.  święto Przemienienia Pańskiego

7.00 – Msza św za zmarłych – WYPOMINKI

10.00 – Dziękczynno – błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Adasia w 3 rocznicę urodzin i Magdaleny i Wojciecha w 5 rocznicę zaw. małżeństwa w int. od Rodziców i Dziadków.

Sobota – 7 sierpnia 2021 r. dzień powszedni

17.30 +Mieczysław Hrycak int. od Córki i wnuków.

18.00 – +Józefę, Henryka, Zygmunta, Józia, Piotra, Bogusława zm. z r. Chcaciówka, Justynę i Bazylego zm. z r. Chomiczuków int. od Rodziny

Niedziela Zwykła – 8 sierpnia 2021 r.

7.00 – Za parafian

09.00 – O dar życia wiecznego dla Józefa Łobko i Rodziców z obojga stron int. od. żony Łobko z dziećmi.

11.00 – O błog. Boże i zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Amelii z racji Chrztu św. int. od. Rodziców i Chrzestnych.

MSZE ŚWIETE W TYM TYGODNIU

Poniedziałek,   godz: 18:00